Win een gouden Gluurpietje voor de speurtocht in je wijk

Ik lees over de Gluurpietjesspeurtocht en ik ben gelijk enthousiast. Niet alleen bestel ik twee Gluurpietjes voor aan ons raam en steunen we daarbij een goed doel. Ook wil ik graag een Gouden Gluurpietje verloten onder lezers van Tuin- en Buitenleven.

win een gouden gluurpietje

Wat kan het leven toch leuk en eenvoudig zijn. Ik lees over de Gluurpietjesspeurtocht van Els Rooijakkers en ik ben gelijk enthousiast. Niet alleen bestel ik twee Gluurpietjes voor aan ons raam en steunen we daarbij een goed doel. Ook wil ik graag een Gouden Gluurpietje verloten onder lezers van Tuin- en Buitenleven. Daarover later meer.

Het buitenleven

We zitten allemaal in hetzelfde schuitje, al gaat een ieder anders met de regels om. We tuinieren veel op het land en gaan daar het liefste met de fiets heen. In onze wijk is het een voorbijkomen en gaan van kindjes met hun ouders. Ze lopen, fietsen, steppen en rolschaatsen allemaal buiten in de wijk. En buitenspelen is gezond. Het is een gezellige boel. Na de Berenjacht met een beer in je vensterbank is er een leuke opvolger bedacht. Eén die helemaal past in deze tijd van het jaar.

Ons Gluurpietje gluurt naar de kindjes op straat

De Gluurpietjesspeurtocht

Teken, print of plak een Gluurpietje of Gluursint achter je raam en de kinderen doen zelf de rest.

Bij het 1ste pietje maak je 10 paardensprongen net zoals Ozosnel, het paard van Sinterklaas;
Bij het 2de pietje doe je een dansje;
Na het 3de pietje zing je een Sinterklaasliedje;
Bij het 4de pietje rijm je twee woorden of zinnen aan elkaar;
Bij het 5de pietje hinkel je naar het volgende huis;
Wanneer je het 6de pietje ziet zwaai je naar de volgende persoon die je tegen komt;
Bij een wit pietje Tel je tot 10 of van 10 tot 0!

Facebookgroep

Bij Els heb ik drie Gluurpietjes besteld. Het zijn raamstickers van vinyl en geschikt voor eenmalig gebruik. In de Facebookgroep Gluurpietjes speurtocht lees je meer over hoe je deze stickers kunt plakken maar ook over een te downloaden kleurplaat, aftekenkaart en de speurtocht. Neem maar eens een kijkje voor meer inspiratie.

win een gouden gluurpietje

Win een Gouden Gluurpietje

Helaas de winactie is verlopen. Houdt Tuin- en Buitenleven in de gaten voor meer leuke artikelen.
Lees bijvoorbeeld meer over het E-book ‘Wandelen met kinderen’

Wil je ons helpen?

Alle buitenmensen volg Tuin- en Buitenleven: FacebookInstagramTwitterPinterest en/of TikTok.
Voor een kijkje achter de schermen is de Facebookgroep van Tuin- en Buitenleven uitermate geschikt. Al je vragen, oproepjes en verzoeken m.b.t. het buitenleven kun je daar heel laagdrempelig plaatsen.

Auteur: Linda Meester

Moeder van drie dochters. Blogger/ eigenaar van Thuisleven.com en TuinenBuitenleven.com

23 gedachten over “Win een gouden Gluurpietje voor de speurtocht in je wijk”

 1. Jaaa wij zijn fan. We hebben nu 1tekening gedownload en op het raam getekend met krijtstift. Een gouden Pietje zou wel heel gaaf zijn in onze woonplaats Julianadorp.

  Like

 2. Oh super leuk zeg !!!nou wij wagen dolgraag een kansje mee want willen net als bij die berenjacht ook hier weer aan mee doen. Super leuk toch !!! Hij zou komen te hangen in het dorpje Riel in Brabant. Ik zal de actie ook delen op instagram en Facebook 💖

  Like

 3. Ik zie steeds meer pietjes in ons dorp naar buiten gluren, super gezellig.
  Maar die ene gouden die heb ik nog niet gespot.
  Dat zou wat zijn, als die bij ons naar buiten zou mogen gluren.

  Like

 4. Wat weer een leuk idee. We hebben destijds ook aan de berenspeurtocht mee gedaan en zouden het leuk vinden om hier ook weer aan mee te doen. Het pietje zou bij ons in Zuidlaren komen te hangen.

  Like

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s